• In English
 • Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку.

  Прийняття нормативно-правового акта спрямоване у відповідність до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні”, який набрав чинності 10 листопада 2018 року. Зазначений Закон передбачає, що наглядова рада державного банку має складатись із дев’яти членів, з яких шість членів повинні бути незалежними, а три члени — представниками держави по одному від Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

  Претенденти на посади незалежних членів наглядової ради державного банку визначаються шляхом конкурсного відбору в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  До конкурсного відбору допускаються виключно кандидати, відібрані на умовах відкритого конкурсу компанією з добору персоналу, визначеною Кабінетом Міністрів України у встановленому Порядку з числа тих, що мають міжнародний досвід надання послуг з добору керівного складу банків не менш як 10 років.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 159
  Київ
  Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку

  Відповідно до частини двадцятої статті 7 Закону України “Про банки і банківську діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67