• In English
 • Законом України “Про освіту” передбачено, що у системі спеціалізованої освіти здобуття загальної середньої освіти забезпечують, зокрема, наукові ліцеї та наукові ліцеї-інтернати — заклади спеціалізованої освіти II—III або III ступеня наукового профілю, Положення про які затверджує Кабінет Міністрів.

  На виконання зазначеного Закону Уряд затвердив Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат, яким визначаються основні засади їх діяльності як закладів спеціалізованої освіти незалежно від форми власності та підпорядкування.

  Реалізація акта сприятиме створенню умов для пошуку, відбору та навчання дітей, які виявляють здібності до дослідницько-експериментальної, наукової, конструкторської, винахідницької, пошукової діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 438
  Київ
  Про затвердження Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат

  Відповідно до абзацу шостого частини п’ятої статті 21 Закону України “Про освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

   1. Затвердити Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат, що додається.

  2. Внести до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882 “Питання стипендіального забезпечення” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 28, ст. 1871; 2017 р., № 4, ст. 151; 2019 р., № 16, ст. 549), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73