• In English
 • Урядом внесено зміни до складу Адміністративного комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій в частині виключення з його складу членів, що звільнені із займаних ними посад, із одночасним введенням нових членів, кандидатури яких запропоновані відповідними державними адміністраціями.

  Рішення прийняте у зв’язку із кадровими змінами, що відбулися у Київській міськдержадміністрації та Дніпропетровській облдержадміністрації.

  Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, до складу Адміністративного комітету включаються представники центральних органів виконавчої влади (не нижче заступників керівників), Національної академії наук України та національних галузевих академій наук (не нижче віце-президентів), обласних (міських) державних адміністрацій регіонів, на території яких зосереджено значний науковий потенціал (не нижче заступників голів державних адміністрацій), державних органів, що відповідають за наукову сферу, великих наукоємних підприємств, наукових установ, університетів, академій, інститутів та інноваційних структур.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 335-р
  Київ
  Про зміну складу Національної ради з питань розвитку науки і технологій

  Ввести до складу Національної ради з питань розвитку науки і технологій, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 520, Поворозника Миколу Юрійовича — першого заступника голови Київської міськдержадміністрації та Батуру Дмитра Ігоровича — заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації, вивівши з її складу Пліса Геннадія Володимировича та Примакова Каміля Юрійовича.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73