• In English
 • Уряд вніс зміни складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань.

  Прийняття рішення зумовлене Указом Президента України щодо увільнення від виконання обов’язків членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань Р. Майданика, В. Самохвалова, Т. Сліпачук, призначивши на їх місце інших осіб.

  Таким чином, відповідно до прийнятих змін до складу вказаної конкурсної комісії включено: Оксану Квашу — провідного наукового співробітника відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України (за згодою); Олександра Костенка — завідувача відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України (за згодою) та Віктора Кощинця — начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України (за згодою).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 липня 2019 р. № 573-р
  Київ
  Про зміну складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань

  Ввести до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2016 р. № 125, Квашу Оксану Олександрівну — провідного наукового співробітника відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук, Костенка Олександра Миколайовича — завідувача відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук, Кощинця Віктора Васильовича — начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури, вивівши з її складу Майданика Романа Андрійовича, Самохвалова Віктора Панасовича та Сліпачук Тетяну Володимирівну.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29