• In English
 • Уряд прийняв рішення про зміну складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань.

  Прийняття рішення викликане тим, що одного з членів комісії, а саме Наталію Бернацьку (Севостьянову), Верховною Радою обрано членом Центральної виборчої комісії.

  Прийнятим розпорядженням зі складу зазначеної Конкурсної комісії виведено новообраного члена ЦВК Наталію Бернацьку (Севостьянову). Натомість до її складу введено заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації  Олену Сукманову.

  Це дозволить забезпечити подальше проведення конкурсу на зайняття згаданих посад та пришвидшити початок діяльності Державного бюро розслідувань.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 вересня 2018 р. № 689-р
  Київ
  Про зміну складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань

  Ввести до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2016 р. № 125, Сукманову Олену Валеріївну — заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації, вивівши з її складу Севостьянову Наталію Іларіонівну.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29