• In English
 • Уряд вніс зміни до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Зокрема, до його складу включено Войтович Радмилу Василівну та Сороку Сергія Вікторовича.

  Відповідний проект розпорядження розроблений НАДС з метою забезпечення реалізації вимог частини третьої статті 14 Закону України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу” та Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 243.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 лютого 2018 р. № 116-р
  Київ
  Про зміну складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Ввести до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 490 — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 р. № 839, Войтович Радмилу Василівну — ректора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України (за згодою), Сороку Сергія Вікторовича — члена Координаційної ради з питань реформування державного управління, керівника сектору “Реформа державного управління” Офісу підтримки реформ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (за згодою).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 19