• In English
 • Уряд прийняв розпорядження про зміну складу делегації для переговорів щодо уникнення подвійного оподаткування.

  Документ є необхідним для внесення змін до складу офіційної делегації Уряду України для участі у переговорах з делегаціями Урядів інших Держав щодо підготовки проектів міжнародних договорів та внесення змін до діючих міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування. Крім того, розпорядження надає повноваження на проведення офіційних переговорів та парафування угод за їх результатами.

  У зв’язку із зміною керівного складу та структури зацікавлених Міністерств, представники яких входять до складу офіційної делегації Уряду України, виникла необхідність внесення відповідних змін.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 лютого 2018 р. № 117-р
  Київ
  Про зміну складу делегації Уряду України для участі у переговорах з делегаціями Урядів інших держав щодо підготовки проектів міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і майно та внесення змін до діючих міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і майно

  На часткову зміну абзацу першого пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 р. № 711 — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 610, затвердити новий склад делегації Уряду України для участі у переговорах з делегаціями Урядів інших держав щодо підготовки проектів міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і майно та внесення змін до діючих міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і майно згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27