• In English
 • Уряд вніс зміни до складу делегації Кабінету Міністрів України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між урядами України та Турецької Республіки. Рішення прийняте з метою оновлення персонального складу делегації. Це дозволить забезпечити продовження проведення переговорного процесу з укладення зазначеної Угоди.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 977-р
  Київ
  Про зміну складу делегації Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки

  На часткову зміну пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2012 р. № 698 “Про делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки” — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 935, затвердити новий склад делегації Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27