• In English
 • Уряд вніс зміни до персонального складу незалежних недержавних експертів, які входять до складу комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств.

  Зокрема,  введено до складу Франсіса Маліжа та виведено зі складу комітету Шевкі Аджунера.

  Нагадаємо, що зазначений комітет спільно із відповідною комісією здійснюють відбір керівників та незалежних членів наглядових рад особливо важливих для економіки підприємств.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 червня 2018 р. № 416-р
  Київ
  Про зміну персонального складу незалежних недержавних експертів, які входять до складу комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств

  Ввести до персонального складу незалежних недержавних експертів, які входять до складу комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 346 “Питання комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств та комісії з відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств”, Франсіса Маліжа, громадянина Французької Республіки (за згодою), вивівши з його складу Шевкі Аджунера, громадянина Турецької Республіки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25