• In English
 • Уряд вніс зміни до персонального складу незалежних недержавних експертів, які входять до складу комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств.

  Зокрема,  введено до складу Маттео Патроне та виведено зі складу комітету Франсіса Маліжа.

  Нагадаємо, що зазначений комітет спільно із відповідною комісією здійснюють відбір керівників та незалежних членів наглядових рад особливо важливих для економіки підприємств.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 грудня 2018 р. № 947-р
  Київ
  Про зміну персонального складу незалежних недержавних експертів, які входять до складу комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств

  Ввести до персонального складу незалежних недержавних експертів, які входять до складу комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 346 “Питання комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств та комісії з відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств”, Маттео Патроне, громадянина Італії (за згодою), вивівши з його складу Франсіса Маліжа, громадянина Французької Республіки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 81