• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив розпорядження, яке створить правові підстави для сплати добровільних внесків України до Управління Верховного комісара ООН з прав людини, для підтримки діяльності Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні; Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), для підтримки діяльності Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин; структури “ООН — Жінки”; Трастового фонду з оновлення Довідника з практики Ради Безпеки ООН (чергове видання охоплюватиме останній період членства України у Раді Безпеки ООН — 2016—2017 роки).

  Наразі особливе місце напрямків діяльності ООН та ОБСЄ належить правозахисній діяльності, з огляду на її актуальність в умовах російської агресії, а також поточне членство України в Раді ООН з прав людини (2018—2020 роки).

  Представництво “ООН — Жінки” в Україні надає ефективну допомогу для забезпечення гендерної рівності, розширення прав та можливостей жінок та дівчат в Україні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 192-р
  Київ
  Про здійснення добровільних внесків України до міжнародних організацій

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо здійснення добровільних внесків України за рахунок коштів бюджетної програми 1401020 “Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів”:

  до Управління Верховного комісара ООН з прав людини для підтримки діяльності Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні — у сумі 35 000 доларів США;

  до Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) для підтримки діяльності Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин —  у сумі 30 000 доларів США;

  до структури “ООН — Жінки” —  у сумі 10 000 доларів США;

  до Трастового фонду з оновлення Довідника з практики Ради Безпеки ООН — у сумі 5 000 доларів США.

  2. Міністерству закордонних справ інформувати Верховного комісара ООН з прав людини, Генерального секретаря ОБСЄ, заступника Генерального секретаря ООН — Виконавчого директора структури “ООН — Жінки” та Секретаріат ООН про прийняте рішення.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27