• In English
 • Уряд сприяє зменшенню фінансового навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Зокрема, прийнято рішення, яким погоджено здійснення дострокового погашення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб векселів, що видані ним при отриманні кредитів у 2014—2016 роках в обмін на облігації внутрішньої державної позики.

  Це дозволить Фонду достроково погасити частину заборгованості перед державним бюджетом (включаючи відсотки за векселями), зменшити фінансове навантаження, покращити його фінансові показники та інвестиційну привабливість банківського сектору.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2018 р. № 559
  Київ
  Про здійснення дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодити здійснення дострокового погашення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб векселів, що видані ним в обмін на облігації внутрішньої державної позики, випуск яких здійснено для надання кредитів у 2014—2016 роках на тих самих умовах.

  2. Міністерству фінансів разом з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за умови його фінансової спроможності забезпечити здійснення заходів, необхідних для виконання пункту 1 цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67