• In English
 • Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо здійснення добровільного внеску України до Організації американських держав (ОАД) як постійного спостерігача, що сприятиме поглибленню політичного діалогу з державами Північної та Південної Америки, зокрема з питань регіональної та глобальної безпеки, боротьби з тероризмом та наркобізнесом, правозахисної діяльності, а також розвитку торговельно-економічного співробітництва із зазначеними державами.

  Здійснення Україною добровільного внеску до ОАД має на меті створити платформу для розширення співпраці з країнами ОАД та зміцнення міжнародної підтримки України, у тому числі у рамках ООН та інших міжнародних організацій, в умовах російської агресії.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 червня 2019 р. № 415-р
  Київ
  Про здійснення добровільного внеску України до Організації американських держав

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо здійснення добровільного внеску України до Організації американських держав у сумі 40 000 доларів США за рахунок коштів бюджетної програми 1401020 “Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів”.

  2. Міністерству закордонних справ поінформувати Генерального секретаря Організації американських держав про прийняте рішення.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27