• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 жовтня 2019 р. № 1004-р
  Київ
  Про здійснення державних зовнішніх запозичень у зв’язку з Рамковим договором між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у м. Маріуполі

  Відповідно до частини першої статті 16 Бюджетного кодексу України  доручити Міністрові фінансів Маркаровій Оксані Сергіївні здійснити державні зовнішні запозичення на умовах, викладених у Рамковому договорі між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у м. Маріуполі, вчиненому 29 січня 2019 р. у м. Києві, ратифікованому Законом України від 25 квітня 2019 р. № 2710-VIII, підписувати необхідні для цього угоди та інші документи, пов’язані із здійсненням державних зовнішніх запозичень.

  Міністрові фінансів або особі, яка виконує його обов’язки, за потреби вносити зміни до угод та інших документів, пов’язаних із здійсненням державних зовнішніх запозичень, що не матимуть впливу на умови здійснення таких запозичень, викладених у Рамковому договорі між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у м. Маріуполі.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 37