• In English
 • Уряд доручив Міністрові фінансів здійснити державні зовнішні запозичення у 2019 році шляхом залучення кредиту та затвердив відповідні умови запозичень.

  Зовнішнє державне запозичення буде здійснено шляхом залучення кредиту на загальну суму в євро, що не перевищує еквівалент 630 млн. доларів США. Зобов’язання за кредитом у сумі в євро, що не перевищує еквівалент 375 млн. доларів США, забезпечуються гарантією Міжнародного банку реконструкції та розвитку згідно із кредитним договором між Україною, Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Deutsche Bank AG, London Branch та TMF Global Service (UK) Limited.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 лютого 2019 р. № 107
  Київ
  Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2019 році шляхом залучення кредиту

  З метою виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Здійснити державні зовнішні запозичення у 2019 році шляхом залучення кредиту.

  2. Затвердити Основні умови здійснення державних зовнішніх запозичень у 2019 році шляхом залучення кредиту, що додаються.

  3. Відповідно до частини першої статті 16 Бюджетного кодексу України доручити заступнику Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Гелетію Юрію Ігоровичу, який на момент вчинення правочину виконує обов’язки Міністра фінансів, здійснити державні зовнішні запозичення у 2019 році шляхом залучення кредиту відповідно до Основних умов, затверджених цією постановою, укласти відповідний кредитний договір та підписати інші документи, пов’язані із залученням кредиту.

  4. Надати заступнику Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Гелетію Юрію Ігоровичу, який на момент вчинення правочину виконує обов’язки Міністра фінансів, право визначення остаточних суми кожного траншу кредиту та ставки відсоткового доходу за такими траншами в межах, передбачених пунктами 1 і 2 Основних умов, затверджених цією постановою.

  5. Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для погашення та обслуговування державних зовнішніх запозичень, здійснених згідно з цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67