• In English
 • Уряд затвердив основні умови здійснення державних зовнішніх запозичень у 2019 році шляхом залучення кредитів від компанії Cargill Financial Services International, Inc.

  Міністру фінансів Оксані Маркаровій доручено здійснити державне зовнішнє запозичення шляхом залучення двох кредитів від компанії Cargill Financial Services International, Inc. на загальну суму, що не перевищує 250 млн. євро.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 651
  Київ
  Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2019 році шляхом залучення кредитів

  З метою виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити державні зовнішні запозичення у 2019 році шляхом залучення кредитів від Cargill Financial Services International, Inc.

  2. Затвердити Основні умови здійснення державних зовнішніх запозичень у 2019 році шляхом залучення кредитів від Cargill Financial Services International, Inc., що додаються.

  3. Відповідно до частини першої статті 16 Бюджетного кодексу України доручити:

  Міністрові фінансів Маркаровій Оксані Сергіївні здійснити державні зовнішні запозичення у 2019 році шляхом залучення кредитів відповідно до Основних умов, затверджених цією постановою, укласти відповідні кредитні договори та підписати інші документи, пов’язані із залученням кредитів;

  Міністрові фінансів або особі, яка виконує його обов’язки,  у разі потреби вносити зміни до зазначених кредитних договорів, що не матимуть впливу на Основні умови, та підписувати інші документи, пов’язані із залученням кредитів.

  4. Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для погашення та обслуговування державних зовнішніх запозичень, здійснених згідно з цією постановою.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67