• In English
 • Уряд доручив Міністрові фінансів здійснити державні зовнішні запозичення у 2018 році шляхом залучення кредиту та затвердив відповідні умови запозичень.

  Зовнішнє державне запозичення буде здійснено шляхом залучення кредиту на загальну суму в євро, що не перевищує еквівалент 400 млн. доларів США. Зобов’язання за кредитом у сумі в євро, що не перевищує еквівалент 375 млн. доларів США, забезпечуються гарантією Міжнародного банку реконструкції та розвитку згідно із кредитним договором
  між Україною, Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Deutsche Bank AG, London Branch та TMF Global Service (UK) Limited.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1085
  Київ
  Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2018 році шляхом залучення кредиту

  З метою виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити державні зовнішні запозичення у 2018 році шляхом залучення кредиту.

  2. Затвердити Основні умови здійснення державних зовнішніх запозичень у 2018 році шляхом залучення кредиту, що додаються.

  3. Відповідно до частини першої статті 16 Бюджетного кодексу України доручити Міністрові фінансів Маркаровій Оксані Сергіївні здійснити державні зовнішні запозичення у 2018 році шляхом залучення кредиту відповідно до Основних умов, затверджених цією постановою, укласти відповідний кредитний договір та підписати інші документи, пов’язані із залученням кредиту.

  4. Надати право Міністрові фінансів визначення остаточних суми кожного траншу кредиту та ставки відсоткового доходу за ними в межах, передбачених пунктами 1 і 2 Основних умов, затверджених цією постановою.

  5. Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для погашення та обслуговування державних зовнішніх запозичень, здійснених згідно з цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67