• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 липня 2022 р. № 806
  Київ
  Про здійснення у 2022 році правочину з державними деривативами

  Відповідно до пункту 35 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Умови правочину з державними деривативами, який здійснюється у 2022 році, що додаються (далі ⸺ Умови правочину).

  2. Міністерству фінансів:

  1) забезпечити звернення до держателів державних деривативів, випущених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 912 “Про здійснення у 2015 році правочинів з державним та гарантованим державою боргом з метою його реструктуризації і часткового списання” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 90, ст. 3045) (далі ⸺ державні деривативи), з метою погодження з ними внесення передбачених Умовами правочину змін до умов випуску і розміщення державних деривативів, а також забезпечити проведення інших заходів та процедур, необхідних для надання держателями згоди на зміну умов випуску і розміщення державних деривативів;

  2) під час підготовки проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати кошти для виплати держателям державних деривативів плати за згоду згідно з пунктом 6 Умов правочину та у разі потреби кошти для здійснення наступної виплати згідно з пунктом 5 Умов правочину.

  3. Міністрові фінансів (або особі, яка виконує його обов’язки) укласти договори та підписати інші документи, пов’язані із вчиненням правочину.

           Прем’єр-міністр України                                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67