• In English
 • Уряд надав право Міністерству фінансів збільшити у 2018 році обсяг джерел фінансування державного бюджету у зв’язку із зменшенням його за іншими джерелами фінансування.

  Розпорядженням передбачається збільшити обсяг джерел фінансування державного бюджету за кодом класифікації фінансування бюджету “Повернення  бюджетних коштів з депозитів, надходження внаслідок продажу/пред’явлення цінних паперів” на 5,5 млрд. гривень із відповідним зменшенням обсягу джерел фінансування бюджету за кодом класифікації фінансування бюджету “Запозичення” з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету.

  Такий перерозподіл джерел фінансування державного бюджету 2018 року дозволить забезпечити неборгове фінансування державного бюджету на зазначену суму та надасть можливість Фонду гарантування вкладів фізичних осіб  на зазначену суму достроково погасити заборгованість перед державним бюджетом.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 липня 2018 р. № 501-р
  Київ
  Про збільшення у 2018 році обсягу джерел фінансування державного бюджету у зв’язку із зменшенням його за іншими джерелами фінансування

  1. Відповідно до частини четвертої статті 15 Бюджетного кодексу України збільшити обсяг джерел фінансування загального фонду державного бюджету, встановлений Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” за кодом класифікації фінансування бюджету 601100 “Повернення  бюджетних коштів з депозитів, надходження внаслідок продажу/пред’явлення цінних паперів”, на суму 5 500 000 тис. гривень у зв’язку із зменшенням обсягу джерел фінансування державного бюджету за кодом класифікації фінансування бюджету 401000 “Запозичення” з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету.

  2. Міністерству фінансів забезпечити:

  1) погодження збільшення обсягу джерел фінансування державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67