• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо збільшення у 2018 році обсягу джерел фінансування державного бюджету у зв’язку із зменшенням його за іншими джерелами фінансування.

          Розпорядженням пропонується збільшити зазначений обсяг джерел фінансування, встановлений Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” за кодом класифікації бюджету “Запозичення” у зв’язку із зменшенням обсягу джерел фінансування державного бюджету за кодом класифікації бюджету “Надходження від приватизації державного майна” з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1006-р
  Київ
  Про збільшення у 2018 році обсягу джерел фінансування державного бюджету у зв’язку із зменшенням його за іншими джерелами фінансування

  1. Відповідно до частини четвертої статті 15 Бюджетного кодексу України збільшити обсяг джерел фінансування загального фонду державного бюджету, встановлений Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”, за кодом класифікації фінансування бюджету 401000 “Запозичення” на суму 18 445 407,9 тис. гривень у зв’язку із зменшенням обсягу джерел фінансування державного бюджету за кодом класифікації фінансування бюджету 500000 “Надходження від приватизації державного майна” з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету.

  2. Міністерству фінансів забезпечити:

  1) погодження збільшення обсягу джерел фінансування державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67