• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення про збільшення статутного капіталу державної установи «Фонд енергоефективності».

  Це рішення Уряду дозволить Фонду спрямувати 1.6 млрд. гривень бюджетних коштів на фінансування реалізації проектів з підвищення рівня енергоефективності багатоквартирних житлових будинків громадян.

  Фонд відшкодовуватиме об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків  від 168 тисяч гривень до 2,5 млн. гривень залежно від впроваджених ними  енергоефективних заходів.

  За розрахунками Мінрегіону діяльність Фонду завдяки впровадженим енергоефективним заходам дозволить скоротити енергоспоживання багатоквартирних житлових будинків у середньому на 20 відсотків.

  Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» метою створення Фонду є впровадження ініціатив та підтримка заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження.

  Засновником Фонду с держава Україна в особі Кабінету Міністрів України.

  Фонд отримує спільне фінансування від держави Україна та від міжнародних донорів.

  Очікується, що в 2018 році Фонд розподілить кошти європейських донорів у сумі понад 100 млн.  євро.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 665
  Київ
  Про збільшення статутного капіталу державної установи “Фонд енергоефективності” та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1099

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Збільшити статутний капітал державної установи “Фонд енергоефективності” на суму 1500 млн. гривень за рахунок коштів, передбачених у Законі України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

  2. Статут державної установи “Фонд енергоефективності”, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1099 “Про утворення державної установи “Фонд енергоефективності” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 12, ст. 414), викласти в редакції, що додається.

  3. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства встановити виконуючому обов’язки директора державної установи “Фонд енергоефективності” оплату праці у розмірі, що визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. № 859 “Про умови і розміри оплати праці керівників державних підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 21, ст. 957).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67