• In English
 • Уряд схвалив розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року”.

  Розпорядження забезпечить визначення покрокових етапів реформування і розвиток системи державного фінансового контролю до 2020 року та їх виконання у встановлені строки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 жовтня 2018 р. № 841-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року

  1. Затвердити план заходів з реалізації Концепції реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, відповідальним за виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, подавати щокварталу до 10 числа наступного місяця Державній аудиторській службі інформацію про стан його виконання для її узагальнення та подання до 25 числа Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67