• In English
 • Уряд затвердив уточнений фінансовий план державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля" на 2018 рік.

  Це сприятиме створенню належних умов для виконання завдань підприємства щодо розробки та створення космічної техніки, спеціальної військової техніки, виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт.

  Фінансовим планом передбачається збільшення у 2018 році чистого прибутку, який планується отримати в розмірі 135,2 млн. гривень, зростання обсягу виплат на користь держави до розміру 313,3 млн. гривень, зростання чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) до рівня 2175 млн. гривень, зростання середньомісячних витрат на оплату праці на одного працівника до рівня 14,6 тис. гривень та кількості працівників до 5300 чоловік.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 листопада 2018 р. № 960-р
  Київ
  Про затвердження фінансового плану державного підприємства “Конструкторське бюро “Південне” імені М. К. Янгеля” на 2018 рік

  Затвердити фінансовий план державного підприємства “Конструкторське бюро “Південне” імені М. К. Янгеля” на 2018 рік,  що додається до оригіналу.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21