• In English
 • Уряд затвердив Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

  Документом удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

  Постановою, зокрема, спрощено процедуру оформлення документів, необхідних для встановлення факторів, що пов’язують нещасний випадок чи захворювання із професійною діяльністю, визначення переліку випадків, які підлягають розслідуванню, встановлення строку давності для розслідування нещасних випадків на виробництві, визначення вимог до санітарно-гігієнічних умов праці, а також функцій і повноважень Держпраці із ведення обліку аварій, нещасних випадків, гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь і причин їх виникнення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 337
  Київ
  Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

  Відповідно до статті 22 Закону України “Про охорону праці” і статті 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, що додається.

  2. Надати Державній службі з питань праці повноваження щодо роз’яснення вимог Порядку, затвердженого цією постановою.

  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

  5. Ця постанова набирає чинності з 1 липня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75