• In English
 • Уряд затвердив Технічний регламент канатних доріг.

  Документом передбачено встановлення:

  суттєвих вимог щодо безпечності, яким мають відповідати канатні дороги;

  обов’язків до виробників компонентів безпеки;

  процедури оцінювання відповідності вимогам Технічного регламенту;

  маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо надання на ринку та вільного обігу компонентів безпеки та підсистем для канатних доріг.

  Затвердженням зазначеного Технічного регламенту забезпечено адаптацію національного законодавства до європейського, що дає змогу усунути технічні бар’єри у торгівлі та спрощує доступ вітчизняних компонентів безпеки та підсистем для канатних доріг на світовий та європейський ринки.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 342
  Київ
  Про затвердження Технічного регламенту канатних доріг

  Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Технічний регламент канатних доріг, що додається.

  2. У пункті 10 переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 50, ст. 1550), у графі “Найменування нормативно-правового акта, дія якого поширюється на відповідний вид продукції” слова і цифри “постанова Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2009 р. № 1076 “Про затвердження Технічного регламенту канатних доріг для перевезення пасажирів” замінити словами і цифрами “постанова Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р.  № 342 “Про затвердження Технічного регламенту канатних доріг”.

  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  4. Міністерству соціальної політики забезпечити впровадження Технічного регламенту, затвердженого цією постановою.

  5. Установити, що надання на ринку та/або введення в експлуатацію канатних доріг, які відповідають вимогам Технічного регламенту канатних доріг для перевезення пасажирів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2009 р. № 1076 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 79, ст. 2671), та були введені в обіг до набрання чинності цією постановою, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності таких канатних доріг вимогам Технічного регламенту, затвердженого цією постановою.

  6. Ця постанова набирає чинності через 12 місяців з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75