• In English
 • Уряд затвердив Положення про єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ та Переліку її пріоритетних інформаційних ресурсів.

  Метою прийняття акта є забезпечення інтеграції інформаційних ресурсів та МВС та для ефективної реалізації державної політики у сферах:

  забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку;

  захисту державного кордону та охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні;

  цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також гідрометеорологічної діяльності;

  міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 листопада 2018 р. № 1024
  Київ
  Про затвердження Положення про єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ та переліку її пріоритетних інформаційних ресурсів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  Положення про єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ, що додається;

  перелік пріоритетних інформаційних ресурсів єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ згідно з додатком.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади протягом шести місяців з дня набрання чинності цією постановою забезпечити розроблення та прийняття актів, що випливають із цієї постанови, та привести власні акти у відповідність із цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29