• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 вересня 2020 р. № 844
  Київ
  Про затвердження зразків бланків і технічних описів бланків національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знака України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  зразок та технічний опис бланка національного посвідчення водія згідно з додатками 1 і 2;

  зразок та технічний опис бланка міжнародного посвідчення водія згідно з додатками 3 і 4;

  зразок та технічний опис бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу згідно з додатками 5 і 6;

  зразок та технічний опис бланка тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу згідно з додатками 7 і 8;

  зразок розпізнавального автомобільного знака України згідно з додатком 9.

  2. Установити, що електронне посвідчення водія та електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, запроваджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р. № 956 “Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 96, ст. 3166), відображають набір даних, що зазначені у зразках національного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, затверджених цією постановою.

  3. Запровадити оформлення і видачу національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу, зразки яких затверджені цією постановою.

  4. Установити, що:

  національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано;

  до запровадження оформлення і видачі національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу, зразки яких затверджені цією постановою, національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу оформляються з використанням бланків попередніх зразків.

  5. Внести до актів Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  6. Міністерству внутрішніх справ привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

  7. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 3 цієї постанови, який набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29