• In English
 • Уряд затвердив новий зразок бланка посвідки на тимчасове проживання та порядок її оформлення і видачі. Постанова прийнята на виконання вимог  Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» з метою запровадження оформлення і видачі іноземцям та особам без громадянства посвідки на тимчасове проживання у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

  Метою постанови є затвердження зразка, технічного опису бланка та порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм. 

  Прийняття акта дозволить розпочати видачу іноземцям та особам без громадянства посвідок на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру.  

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 квітня 2018 р. № 322
  Київ
  Про затвердження зразка, технічного опису бланка та Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання

  Відповідно до частини другої статті 15 Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус” і частини вісімнадцятої статті 5 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  зразок та технічний опис бланка посвідки на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм згідно з додатками 1 і 2;

  Порядок оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання, що додається.

  2. Запровадити з 1 червня 2018 р. із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру оформлення і видачу посвідки на тимчасове проживання, зразок бланка якої затверджено цією постановою, іноземцям та особам без громадянства відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання, затвердженого цією постановою.

  3. Установити, що:

  до завершення роботи із забезпечення в повному обсязі територіальних органів і територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі посвідки на тимчасове проживання, зразок бланка якої затверджено цією постановою, посвідка на тимчасове проживання може оформлятися з використанням бланка посвідки на тимчасове проживання у формі книжечки;

  посвідка на тимчасове проживання, що не містить безконтактного електронного носія, оформлена та видана на підставі документів, поданих до 1 червня 2018 р., є чинною протягом строку, на який її було видано.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29