• In English
 • Уряд затвердив результати оцінювання службової діяльності у 2018 році відповідних державних службовців, які займають посади державної служби категорії “А”, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Кабінетом Міністрів України

  Під час зазначеної процедури визначено якість виконання відповідними державними службовцями поставлених на поточний рік завдань та потреби у їх подальшому професійному навчанні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 998-р
  Київ
  Про затвердження висновків щодо результатів оцінювання службової діяльності у 2018 році державних службовців, які займають посади державної служби категорії “А”, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Кабінетом Міністрів України

  1. Відповідно до частини четвертої статті 44 Закону України “Про державну службу” затвердити висновки щодо результатів оцінювання службової діяльності у 2018 році державних службовців, які займають посади державної служби категорії “А”, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Кабінетом Міністрів України, згідно з додатками 1—4.

  2. Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити ознайомлення з цим розпорядженням Державного секретаря Кабінету Міністрів України та його заступників, державних секретарів міністерств, керівників центральних органів виконавчої влади та їх заступників, визначених у додатках 1—4, у порядку, встановленому Законом України “Про державну службу”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 81