• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 грудня 2019 р. № 1269-р
  Київ
  Про затвердження висновків щодо оцінювання результатів службової діяльності у 2019 році державних службовців, які займають посади державної служби категорії “А”, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Кабінетом Міністрів України

  1. Відповідно до частини четвертої статті 44 Закону України “Про державну службу” затвердити висновки щодо оцінювання результатів службової діяльності у 2019 році державних службовців, які займають посади державної служби категорії “А”, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Кабінетом Міністрів України, згідно з додатками 1—4.

  2. Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити ознайомлення з цим розпорядженням Державного секретаря Кабінету Міністрів України та його заступників, державних секретарів міністерств, керівників центральних органів виконавчої влади та їх заступників, визначених у додатках 1—4, у порядку, встановленому Законом України “Про державну службу”.

         Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 81