• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 листопада 2020 р. № 1124
  Київ
  Про затвердження Умов залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг, переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Умови залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг;

  перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії.

  2. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій за зобов’язаннями Державного агентства автомобільних доріг за умови виконання Агентством вимог, передбачених в Умовах, затверджених цією постановою.

  3. Державному агентству автомобільних доріг погодити надання державних гарантій, зазначених у пункті 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

           Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21