• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 квітня 2020 р. № 254
  Київ
  Про затвердження Умов залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг і переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Умови залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг;

  перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії.

  2. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій за зобов’язаннями Державного агентства автомобільних доріг за умови виконання Агентством вимог, передбачених в Умовах, затверджених цією постановою.

  3. Державному агентству автомобільних доріг забезпечити реєстрацію емісії облігацій у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку та їх розміщення в установленому законодавством порядку.

  4. Підпункт 10 пункту 4 Положення про Державне агентство автомобільних доріг України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 439 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 75, ст. 2128) викласти в такій редакції:

  “10) залучає в установленому порядку додаткові (позабюджетні) джерела та кредитні кошти, у тому числі шляхом емісії облігацій, для фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, відповідного інженерного облаштування та інших споруд, забезпечення розвитку виробничих потужностей дорожнього господарства;”.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21