• In English
 • Кабінет Міністрів затвердив Угоду про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між урядами України  та Держави Катар, підписану 20 березня 2018 року в м. Доха (Держава Катар).

  Документ створює правову основу для роботи Спільної комісії, розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин та сприятиме вільному обігу капіталу, товарів та послуг між обома державами.

   Положення Угоди направлені на розвиток перспективних напрямів міжнародного економічного, торговельного та технічного співробітництва, залученню іноземних капіталовкладень та технологій, активізації зовнішньоторговельного обігу між двома країнами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 647
  Київ
  Про затвердження Угоди про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Угоду про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар, учинену 20 березня 2018 р. в м. Доха.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27