• In English
 • Уряд затвердив Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусії про співробітництво в галузі авіаційного пошуку і рятування, підписання якої відбулося 1 березня 2017 року в м. Мінську.

  Україна є членом Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), відповідно до стандартів та рекомендованої практики якої здійснюється співпраця пошуково-рятувальних служб суміжних держав у разі авіаційних подій з повітряними суднами. Міжурядова Угода про співробітництво в галузі авіаційного пошуку і рятування була підписана з урахуванням рекомендованої практики ICAO  стосовно співпраці між пошуково-рятувальними службами

  Угода є практичним кроком розвитку українсько-білоруського співробітництва.

  Затвердження Угоди дасть можливість реагувати на надзвичайні ситуації, пов’язані з авіаційними подіями, умови та процедури надання допомоги сторонами Угоди на випадок аварії чи катастрофи з повітряними суднами на території обох держав.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 січня 2018 р. № 35
  Київ
  Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі авіаційного пошуку і рятування

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі авіаційного пошуку і рятування, вчинену 1 березня 2017 р. у м. Мінську.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75