• In English
 • Зроблено ще один крок на шляху до початку роботи Державного бюро розслідувань. Зокрема, Уряд затвердив Типовий порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у зазначеному бюро.

  Актом визначається загальна процедура проведення відкритого конкурсу на заміщення відповідних посад Державного бюро розслідувань (його територіальних органів), крім посад, конкурс на заміщення яких проводиться в порядку, визначеному Законом України “Про Державне бюро розслідувань”.

  Типовим порядком передбачено етапи проходження кандидатами конкурсного відбору, процедуру проведення конкурсу, механізм формування складу Конкурсної комісії та відбору кандидатур.

  Прийняття документа закладає правове підґрунтя для формування кадрового складу новоствореного органу та його територіальні органи гідним та висококваліфікованим кадровим персоналом.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1069
  Київ
  Про затвердження Типового порядку проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань

  Відповідно до частини третьої статті 14 Закону України “Про Державне бюро розслідувань” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Типовий порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань, що додається.

  2. Установити, що до створення веб-сайту Державного бюро розслідувань інформація щодо проведення конкурсу та його результатів розміщується на спеціальній сторінці Урядового веб-порталу.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29