• In English
 • Кабінет Міністрів України затвердив Технічний регламент щодо вимог до екодизайну для кондиціонерів повітря та вентиляторів, призначених для особистого комфорту, що сприятиме більшій енергоефективності.

  Урядове рішення прийняте у рамках виконання взятих на себе Україною зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Україна впроваджує систему встановлення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів відповідно до оновленого законодавства ЄС.

  Запровадження системи встановлення вимог до екодизайну дозволяє забезпечити покращення енергетичних та екологічних характеристик кондиціонерів повітря та вентиляторів, призначених для особистого комфорту, що в результаті дозволить поступово збільшити кількість енергоефективних товарів на ринку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 серпня 2019 р. № 739
  Київ
  Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для кондиціонерів повітря та вентиляторів, призначених для особистого комфорту

  Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Технічний регламент щодо вимог до екодизайну для кондиціонерів повітря та вентиляторів, призначених для особистого комфорту, що додається до оригіналу.

  2. Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження забезпечити впровадження Технічного регламенту, затвердженого цією постановою.

  3. Внести до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 50, ст. 1550), зміну, що додається.

  4. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21