• In English
 • Уряд затвердив нову редакцію Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів.

  Документом деталізовано перелік та вимоги до документації, що подається заявником до органу для проведення оцінки відповідності, визначено вимоги до органів з оцінки відповідності, а також зазначений регламент доповнено переліком модулів оцінки відповідності пакувальних комплектів.

  Прийняття рішення забезпечить приведення положень Технічного регламенту до вимог законодавства України у сфері технічного регулювання, підвищить рівень безпеки об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами та рівень захисту людини і навколишнього природного середовища від впливу іонізуючого випромінювання.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 жовтня 2018 р. № 884
  Київ
  Про затвердження Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів

  Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Технічний регламент щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів, що додається.

  2. Державній інспекції ядерного регулювання забезпечити впровадження затвердженого цією постановою Технічного регламенту.

  3. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 939 “Про затвердження Технічного регламенту щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів і плану заходів з його застосування” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 53, ст. 2162);

  пункт 3 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2011 р. № 969 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 71, ст. 2685);

  постанову Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 1099 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 91, ст. 3692).

  4. Ця постанова набирає чинності через рік з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75