• In English
 • Урядом прийнято нову редакцію Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі.

  Документом визначено:

  суттєві вимоги до приладів та арматури до них;

  обов’язки суб’єктів господарювання (виробників, уповноважених представників виробника, імпортерів, розповсюджувачів);

  положення щодо презумпції відповідності приладів та арматури;

  питання, пов’язані зі складанням декларації про відповідність, нанесенням знака відповідності  технічним регламентам та іншого маркування;

  положення щодо призначення органів з оцінки відповідності та спеціальні вимоги до них;

  положення щодо здійснення державного ринкового нагляду;

  процедури оцінки відповідності приладів.

  Прийняття Технічного регламенту забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із нормами законодавства Європейського Союзу та дозволить у майбутньому укласти між Україною та ЄС Угоду АСАА. Це забезпечить вільний доступ приладів, що працюють на газоподібному паливі, на ринки сторін на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 липня 2018 р. № 814
  Київ
  Про затвердження Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі

  Відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Технічний регламент приладів, що працюють на газоподібному паливі, що додається.

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити впровадження затвердженого цією постановою Технічного регламенту.

  3. Установити, що надання на ринку або введення в експлуатацію приладів, що працюють на газоподібному паливі, які відповідають вимогам Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 856 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 73, ст. 2459), та введені в обіг до дня набрання чинності цією постановою, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності таких приладів вимогам Технічного регламенту, затвердженого цією постановою.

  4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. № 35 “Про затвердження Технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 5, ст. 246; 2017 р., № 8, ст. 236) і від 28 грудня 2016 р. № 1069 “Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 50, ст. 1550) зміни, що додаються.

  5. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  6. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21