• In English
 • Уряд затвердив оновлений склад представників сторони органів виконавчої влади в Національній тристоронній соціально-економічній раді.

  Рішення, яке прийняте в зв’язку зі змінами в системі центральних органів виконавчої влади,  сприятиме забезпеченню подальшої роботи Національної ради та її Президії.

  Співголовою Національної ради від сторони органів виконавчої влади визначено Міністра соціальної політики Андрія Реву. Співголові надано право у разі потреби вносити зміни до складу представників сторони органів виконавчої влади в Раді.

  Нагадаємо, що Національна тристороння соціально-економічна рада —постійно діючий орган, що утворюється Президентом України для ведення соціального діалогу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 290-р
  Київ
  Про затвердження складу представників сторони органів виконавчої влади в Національній тристоронній соціально-економічній раді

  1. Затвердити склад представників сторони органів виконавчої влади в Національній тристоронній соціально-економічній раді згідно з додатком.

  Надати співголові Національної тристоронньої соціально-економічної ради від сторони органів виконавчої влади право вносити в разі потреби зміни до зазначеного складу.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 663 “Про затвердження складу представників сторони органів виконавчої влади у Національній тристоронній соціально-економічній раді та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 73, ст. 2472).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73