• In English
 • Уряд затвердив Склад конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку.

  10 листопада 2018 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні», положення якого направлені на докорінну зміну принципів корпоративного управління в державних банках та приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами.

  Законом передбачено, що наглядова рада державного банку має складатись із дев’яти членів, з яких шість членів повинні бути незалежними, а три члени – представниками держави, по одному від Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

  Претенденти на посади незалежних членів наглядової ради державного банку визначаються шляхом конкурсного відбору в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  Для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку Кабінет Міністрів України утворює конкурсну комісію, до складу якої входять один представник від Президента України, три - від Кабінету Міністрів України та один - від профільного Комітету Верховної Ради України, до предметів відання якого належать питання банківської діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 березня 2019 р. № 175-р
  Київ
  Про затвердження складу конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку

  Затвердити склад конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку у складі згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67