• In English
 • Урядом затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” на загальну суму 60 541,675 тис. гривень.

  Це рішення дозволить завершити розпочаті у минулому році роботи, пов’язані зі створенням та забезпеченням функціонування таких центрів у 6 містах обласного значення та 2 об’єднаних територіальних громадах різних регіонів України.

  Реалізація цього розпорядження після його погодження з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету сприятиме покращенню якості обслуговування громадян без черг, у належно організованих умовах.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 лютого 2019 р. № 91-р
  Київ
  Про затвердження розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”

  1. Затвердити розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, в обсязі 60 541,675 тис. гривень згідно з додатком.

  2. Міністерству соціальної політики забезпечити погодження розподілу, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73