• In English
 • Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності у 2019 році.

  Реалізація акта позитивно впливатиме на збереження та відтворення як окремих компонентів природи, так і їх поєднань у природно-територіальних комплексах, а також поліпшення екологічної ситуації та зменшення загрози життю та здоров’ю населення різних регіонів через дієвий механізм фінансування природоохоронних заходів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 430-р
  Київ
  Про затвердження розподілу у 2019 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл у 2019 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності за об’єктами (заходами) згідно з додатком.

  2. Міністерству екології та природних ресурсів забезпечити погодження розподілу обсягу субвенції, затвердженого цим розпорядженням, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75