• In English
 • Урядом затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” на загальну суму понад 42 млн. гривень.

  Це дасть змогу продовжити відповідні роботи ще у 4 містах обласного значення та 5 об’єднаних територіальних громадах різних регіонів України та сприятиме покращенню якості обслуговування громадян за місцем проживання, у належно організованих умовах.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 735-р
  Київ
  Про затвердження розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”

  1. Затвердити розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, в обсязі 42 083,568 тис. гривень згідно з додатком.

  2. Міністерству соціальної політики забезпечити погодження розподілу, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.


          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73