• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів.

  Це дозволить здійснити розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт 10 існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році, що сприятиме фізичному розвитку здобувачів загальної середньої освіти та розвитку у регіонах фізичної культури і спорту.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 493-р
  Київ
  Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році згідно з додатком.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження розподілу обсягу субвенції, затвердженого цим розпорядженням, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73