• In English
 • Кабінетом Міністрів України затверджено розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України на загальну суму 24 860,29 тис. грн. та сім’ям учасників бойових дій на території інших держав і осіб з інвалідністю I—II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав на загальну суму 199 787,61 тис. гривень.

  Зазначене рішення Уряду дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 24 внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та 165 сім’ям учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю I—II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 червня 2019 р. № 418-р
  Київ
  Про затвердження розподілу деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення:

  для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11—14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19—20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов, на 2019 рік в обсязі 24 860,289 тис. гривень згідно з додатком 1.

  для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених у абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, для осіб з інвалідністю I—II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов, на 2019 рік в обсязі 199 787,611 тис. гривень згідно з додатком 2.

  2. Міністерству соціальної політики забезпечити погодження розподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73