• In English
 • Уряд затвердив Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги.

  Зазначений документ було розроблено Міністерством оборони України відповідно до Закону України “Про міжнародні договори України” з метою виконання внутрішньодержавної процедури, пов’язаної з набранням чинності Протоколом між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги, підписаним 20 грудня 2017 року у місті Анкара.

  Це створить правові підстави для надання Турецькою Стороною фінансового ресурсу в сумі 0,3 млн. турецьких лір (в еквіваленті долару США) для короткострокової курсової підготовки військовослужбовців Збройних Сил України в навчальних центрах Збройних Сил Турецької Республіки.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 399
  Київ
  Про затвердження Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги, вчинений 20 грудня 2017 р. у м. Анкарі.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29