• In English
 • 7 грудня 2018 року під час офіційного візиту Президента Литовської Республіки Далі Грибаускайте до міста Києва Головою Державної міграційної служби Максимом Соколюком разом з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічусом було підписано Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб.

  Підписанням цього двостороннього документа успішно завершено розпочатий у 2016 році переговорний процес з Литовською стороною, що й надалі сприятиме ефективному міжнародному співробітництву з країнами Європейського Союзу у сфері реадмісії осіб.

  Реалізація згаданого міжнародного договору позитивно вплине на розвиток добросусідських відносин між Україною та Литовською Республікою, визначить на основі взаємності швидкі й ефективні процедури ідентифікації і безпечного та організованого повернення осіб, які не виконують правила в’їзду, виїзду та перебування на територіях України та Литовської Республіки, забезпечить дотримання Україною своїх обов’язків перед Європейським Співтовариством та світовою спільнотою щодо запровадження ефективних важелів здійснення державної політики у сфері реадмісії осіб.

  З прийняттям постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб” завершено внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання чинності вищевказаним Протоколом.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 червня 2019 р. № 531
  Київ
  Про затвердження Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб, учинений 7 грудня 2018 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29