• In English
 • Уряд затвердив Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року.

  Документ було розроблено Міністерством закордонних справ України відповідно до Закону України “Про міжнародні договори України” з метою виконання внутрішньодержавної процедури, пов’язаної з набранням чинності Протоколом між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року, підписаного 5 жовтня 2018 року в м. Кишиневі.

  Реалізація Протоколу дозволить врегулювати проблему, пов’язану з перетинанням українсько-молдовського державного кордону громадянами України та Республіки Молдова, які здійснюють регулярні міжнародні пасажирські та вантажні перевезення, і які перевищують граничні строки перебування на території зазначених держав.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 592
  Київ
  Про затвердження Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року, вчинений 5 жовтня 2018 р. у м. Кишиневі.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27