• In English
 • Уряд затвердив Програму розвитку державної статистики до 2023 року.

  Документом визначено стратегічні напрями та перспективні завдання, спрямовані на забезпечення постійного підвищення якості статистичної інформації, а також  містить очікувані результати їх реалізації.

  Реалізація Програми розвитку державної статистики до 2023 року забезпечить користувачів об’єктивною та якісною, відкритою та доступною статистичною інформацією, яка надається в зрозумілій формі, поширюється у зручний спосіб і відповідає потребам користувачів. Це досягатиметься шляхом створення цілісної національної статистичної системи, подальшої імплементації міжнародних стандартів, упровадження новітніх інформаційних технологій, сучасних методів і технологій збору, обробки та поширення інформації.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 лютого 2019 р. № 222
  Київ
  Про затвердження Програми розвитку державної статистики до 2023 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Програму розвитку державної статистики до 2023 року (далі — Програма), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, установам та організаціям, відповідальним за виконання Програми, подавати щороку до 1 лютого Державній службі статистики інформацію про результати виконання Програми для її узагальнення та подання до 20 лютого Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

  3. Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформувати щороку до 1 березня Кабінет Міністрів України про результати виконання Програми.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67