• In English
 • Уряд затвердив Правила позначення небезпек, пов’язаних із мінами та вибухонебезпечними предметами — наслідками війни.

  Метою акта є сприяння в застосуванні та імплементації норм і положень міжнародного гуманітарного права в національне законодавство України.

  Затвердження Правил забезпечить запровадження уніфікованого підходу щодо чітких попереджень про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів — наслідків війни для цивільного населення, який використовуватиметься всіма суб’єктами, які здійснюють позначення  таких небезпек, а також форми попереджувальних знаків небезпечних районів, опису і зразків використання саморобної системи позначення камінням небезпечних районів та фізичного бар’єру у вигляді огорожі, форму акта приймання-передавання системи позначення небезпечного району.

  Реалізація акта забезпечить покращення захисту цивільного населення на територіях, які зазнали негативного впливу внаслідок тимчасової окупації, від мін та вибухонебезпечних предметів — наслідків війни, а також матиме позитивний вплив на екологію та навколишнє природне середовище.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 372
  Київ
  Про затвердження Правил позначення небезпек, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами — наслідками війни

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Правила позначення небезпек, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами — наслідками війни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82